Kalendarz wydarzeń

Pielgrzymka dziękczynna do grobu bł. S. Wyszyńskiego
Sobota, 8. Październik 2022, 10:00
Odsłon : 158

Federacja Caecilianum i Komisja Muzyki Kościelnej Archidiecezji Warszawskiej zapraszają chóry, schole, organistów i muzyków kościelnych do udziału w Pielgrzymce Dziękczynnej do grobu Bł. Stefana kardynała Wyszyńskiego w Archikatedrze Warszawskiej, w sobotę 8 października 2022 r. o godz. 10.00. Szczegółowy program uroczystości i nuty utworów do wspólnych śpiewów znajdują się w załącznikach. Zachęcamy dyrygentów chórów pragnących uczestniczyć w tym muzycznym święcie do pobrania materiałów i przygotowania swoich zespołów do wspólnego wykonania utworów. Jednak najważniejsze jest uczestnictwo a znajomość wszystkich utworów nie jest konieczna.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa do:

Barbara Żbikowska  tel. 601 827 356,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artur Backiel  tel. 794 951 921, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Pawel Ginda tel. 784 987 413, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pielgrzymka

 

 

Kontakt Barbara Żbikowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Miejsce Bazylika Archikatedralna św. Jana Chrzciciela w Warszawie, ul. Świętojańska 8

FEDERACJĘ CAECILIANUM WSPIERAJĄ