I Ogólnopolski Konkurs Organowego Akompaniamentu Liturgicznego i Muzyki Chóralnej Surrexit Vere odbędzie się we Włocławku w dniach 29-30 kwietnia 2022 roku.
Kartę Zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać do dnia 28.02.2022.

Konkurs skierowany jest do organistów: słuchaczy i absolwentów (do pięciu lat od ukończenia) diecezjalnych instytucji kształcących organistów, uczniów i absolwentów (do pięciu lat od ukończenia) szkół muzycznych II stopnia oraz studentów uczelni wyższych, kształcących na kierunkach/specjalnościach Muzyka Kościelna (i tożsamych) i studentów kierunku Instrumentalistyka (gra na organach) oraz amatorskich chórów w tym: parafialnych, senioralnych, dziecięcych, młodzieżowych i akademickich.

 

Konkurs Organowego Akompaniamentu Liturgicznego odbędzie się 29 kwietnia 2022 roku w Bazylice Katedralnej pw.  Najświętszej Maryi Panny we Włocławku.

Konkurs Muzyki Chóralnej odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2022 roku, w kościele pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika we Włocławku.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach oraz na stronie

http://www.amuz.bydgoszcz.pl/wydarzenia/surrexit-vere-i-ogolnopolski-konkurs-organowy-akompaniamentu-liturgicznego-i-muzyki-choralnej/