mv logoII  edycja Ogólnopolskiego Konkursu Chóralnego MUSICA VERA odbędzie się 14 października w Toruniu ( Kościół Świętego Maksymiliana Kolbego w Toruniu,  ul. Kard. Wyszyńskiego 7/9).
Termin przesyłania zgłoszeń upływa 7 maja 2017

Szanowni Państwo,

14 października 2017 roku w Toruniu odbędzie się II już edycja Ogólnopolskiego Konkursu Chóralnego MUSICA VERA, którego głównym założeniem jest promowanie muzyki sakralnej w jej chóralnej odsłonie.  W konkursie mogą wziąć udział zespoły amatorskie wszystkich wyznań chrześcijańskich. Ilość członków każdego zespołu jest dowolna. W roku ubiegłym Konkurs Chóralny cieszył się ogromnym zainteresowaniem, co przełożyło się na ilość uczestników i niebanalny poziom wykonawczy. Do rywalizacji o atrakcyjne nagrody stanęło 19 zespołów z Polski i zagranicy. 

II edycja niesie za sobą pewne zmiany w stosunku do roku poprzedniego, a największą z nich jest wprowadzenie do repertuaru konkursowego utworu obowiązkowego.

Regulamin Konkursu i Karta Zgłoszenia oraz partytury utworu obowiązkowego dostępne są do pobrania m.in. na naszej stronie internetowej http://musicavera.pl/konkurs/ .

Gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału w rywalizacji o atrakcyjne nagrody niezawodowo działające chóry z całej Polski.

Z poważaniem,

Ewelina Głowińska

koordynator MUSICA VERA

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.musicavera.pl