Icone Epiphanie21Chór Sonus Innumerabiles pod dyrekcją Artura Backiela zaprasza w dniu 6 stycznia 2021 r. (uroczystość Objawienia Pańskiego) o godz. 19.30 na Galowy Koncert Kolęd, który odbędzie się w Kościele św. Klemensa Hofbauera w Warszawie, ul. Karolkowa 49.

Wstęp wolny

smierc ks skorupkiW dniach 11  i 18 października 2020 zapraszamy do Ząbek i Radzymina na widowisko wystawione w ramach Obchodów 100 Rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 r, opowiadające historię ostatnich dni życia ks. Ignacego Skorupki związanych z Bitwą Warszawską 1920 r., czyli tzw. "Cudu nad Wisłą". Scenariusz oparty jest o autentyczne, także mniej znane,  pochodzące z dokumentów źródłowych fakty, które poprowadziły ks. Skorupkę z warszawskiej Pragi, poprzez Ząbki i Rembertów na pierwszą linię frontu zwycięskiej bitwy pod Ossowem i ostatecznie do jego bohaterskiej śmierci. Instalację obejrzeć można będzie zarówno na żywo, jak i online.
11-10-2020, godz. 20.00, Sanktuarium Jana Pawła II, Radzymin, ul. Słowackiego 58;
18-10-2020, godz. 19.00, kościół Miłosierdzia Bożego, Ząbki, ul. 11 Listopada 4

festiwal AnimaChór Il Canto Magnificat pod dyrekcją Marty Zamojskiej-Makowskiej zaprasza w sobotę 10 października 2020 r. o godz. 18.00 do Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie na kolejną edycję Festiwalu Chóralnego "Magnificat Anima Mea Dominum". Wraz z chórem Il Canto Magnificat wystąpią:  Chór chłopięco- męski "Gregorianum" pod dyrekcją p. Bereniki Jozajtis oraz chór z Parafii Świętego Feliksa z Kantalicjo pod dyrekcją p. Tadeusza Czechaka. Jak co roku spotkamy się w gościnnych progach Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie.

WSTĘP WOLNY

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o założenie maseczek i zachowanie dystansu społecznego.

Epi maryjnyChór Epifania pod dyrekcją Zuzanny Falkowskiej zaprasza w sobotę 17 października 2020 r. o godz. 18.30 do Kościoła Miłosierdzia Bożego w Warszawie, ul. Ateńska 12, na Koncert Pieśni Maryjnych. Po koncercie będzie można nabyć płyty-cegiełki z maryjnymi utworami nagranymi przez chór wiosną 2020 roku.

WSTĘP WOLNY

rze na WoliNa koncert upamiętniający 76 rocznicę Rzezi Woli zaprasza w dniu 6 sierpnia 2020 r.  o godz. 18.00 chór Sonus Innumerabiles Towarzystwa Śpiewaczego Una Cantamus. Koncert odbędzie się w kościele Redemptorystów pw. Św. Klemensa na ul. Karolkowej 49 w Warszawie. Chór wykona Mszę Polską Jana Maklakiewicza. Solo Agnieszka Grala, przy organach prof. Jarosław Malanowicz, dyryguje Artur Backiel.

WSTĘP WOLNY

Stella MarisNa koncert w ramach Darłowskiego Festiwalu Muzyki Sakralnej „Stella Maris” zaprasza w dniu 15 sierpnia 2020 r.  o godz. 19.00 chór Sonus  Innumerabiles z Warszawy pod dyrekcją Artura Backiela. Koncert odbędzie się w kościele MB Częstochowskiej w Darłowie, ul. Franciszkańska 4. Z chórem wystąpi Agnieszka Grala – solo sopran oraz prof. Jaroslaw Malanowicz – organy. W programie m.in.: Toccata fuga d-moll BWV 565 J. S. Bacha, Kantata Alleluja Christus Rex P. T. Harasimiuka, Ave Maria S. Stuligrosza, Improwizacje na temat Święty Boże op. 38 M. Surzyńskiego.

WSTĘP WOLNY