3majaSCMChór Schola Cantorum Maximilianum pod dyrekcją Zbigniewa Siekierzyńskiego zaprasza w środę 3 maja 2017 r. o godz. 18.00 do Kościoła pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie-Błotach (ul. Ks. Malinowskiego 34) na koncert patriotyczny WITAJ MAJOWA JUTRZENKO z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Koncert odbędzie się po Mszy św. Za Ojczyznę o godz. 17.00.

WSTĘP WOLNY

Maryjny7.05smallProboszcz Parafii NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie oraz Warszawski Chór Polonia zapraszają w niedziele 7 maja 2017 o godz. 14.00 na KONCERT MARYJNY. który odbędzie się w Kościele NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie, ul, Bonifacego 9. Chór zaśpiewa również podczas Mszy Św, o godz, 13.00

WSTĘP WOLNY

Zalesie7.05.17Proboszcz Parafii Św. Huberta w Zalesiu Górnym oraz Warszawski Chór Polonia pod dyrekcją Zbigniewa Szablewskiego zapraszają w niedzielę 7 maja 2017 r. o godz. 19.00 na KONCERT PATRIOTYCZNY z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Koncert odbędzie się w Kościele Św. Huberta w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 23. Chór zapewni również oprawę muzyczną liturgii Mszy Św. o godz. 18.00.

WSTĘP WOLNY

caw cerkiewnyChór Archikatedry Warszawskiej zaprasza na KONCERT MUZYKI CERKIEWNEJ, który odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia 2017 r. o godz. 16.30 w Archikatedrze Św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Koncert ten odbędzie się w ramach III Międzynarodowej Konferencji „Osobowość Dyrygenta”. Z chórem wystąpi Rafał Grozdew (tenor) a dyrygować będzie Inessa Bodyako (z Białorusi). Kierownictwo artystyczne i przygotowanie chóru – Dariusz Zimnicki. W programie utwory Czesnakowa, Denisowej, Bortnianskiego, Ipolitowa-Iwanowa. Makarowa i Dinewa.

WSTĘP WOLNY

plakat A3 XXV koncerty 1b 1W okresie Wielkiego Postu serdecznie zapraszamy na XXV  KONCERTY PASYJNE, które odbywać się będą w każdą niedzielę o godz. 17.00  w Bazylice pw. Świętego Krzyża w Warszawie, Krakowskie Przedmieście 3. Będzie można usłyszeć pieśni wielkopostne w wykonaniu następujących chórów:

8.04.17 RequiemChór FLAMINAE oraz orkiestra SINFONIETTA VAVRA pod batutą Marty Wiatr zapraszają  w niedzielę 8 marca 2017 r. o godz. 19.15 na koncert  REQUIEM Wolfganga Amadeusza Mozarta : KATYŃ - in memoriam.  Koncert odbędzie się w Kościele Wniebowzięcia N. M. P. w Zerzniu (Warszawa, ul. Trakt Lubelski 157). SOLIŚCI: Justyna Adamska sopran,  Marta Kwiatkowska alt, Maciej Buczyński tenor,  Marian Wiatr bas. 
WSTĘP WOLNY